Hakkımızda

Bayramlar Prefabrik

BAYRAMLAR PREFABRİK

1982 yılında betonarme binaların yapımı ile faaliyete başlayan firmamız, 1998 yılında prefabrik yapılar ile Karadeniz de başarılı geçmişe imza atmıştır. Samsun’un önde gelen firmaları arasında yer alan ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma yolunda hareket eden firmamız; prefabrik, hafif çelik, konteyner ve inşaat işlerinde faaliyet göstermektedir.

Bayramlar Prefabrik, prefabrik yapı elemanlarını kendi imalathanelerinde bükümünü yaparak bina kurulumunu yapmaktadır. Panel duvarlar ve sandivç paneller kendi imalathanelerimizde pres baskı ile üretilmektedir.

35 yıllık tecrübe ile prefabrik yapıların kurulumunda deneyimli ve teknik personeli ile müşterilerine, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Bayramlar Prefabrik, markalarının değerini sadece Samsun sınırları içinde değil, Karadeniz’de de yükseltmeyi hedeflemektedir. Firma, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Bayramlar Prefabrik, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Bayramlar Prefabrik, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Firma sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Sizleri Sinop-Samsun Karayolunda (19 Mayıs İlçesi) bulunan ofis binamıza bekleriz.